Держфінпослуг не збирається вводити в "Оранту" тимчасову адміністрацію

Четвер, 6 серпня 2009, 13:00

Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг (Держфінпослуг) не приймала, не готувала і не обговорювала рішення про введення тимчасової адміністрації в ВАТ "Національна акціонерна страхова компанія (НАСК) "Оранта".

Про це ідеться у заяві прес-служби Держфінпослуг, розповсюдженій у четвер у відповідь на поширення ЗМІ інформації щодо можливої реалізації схеми рейдерського захоплення страховика.

Держфінпослуг також повідомляє, що не приймала жодних рішень щодо обмеження, зупинення або анулювання ліцензій "Оранти".

Разом з тим, зазначається у повідомленні, Держфінпослуг контролює стан платоспроможності НАСК "Оранта" і позитивно оцінює дії акціонерів і менеджменту компанії, спрямовані на її капіталізацію.

Держфінпослуг попереджає учасників ринків фінансових послуг про неприпустимість використання незаконних методів конкурентної боротьби, пов'язаних зі спробами дискредитації і заподіяння шкоди діловій репутації іншим учасникам ринку.

Комісія звертається до правоохоронних органів з пропозицією встановити та притягнути до відповідальності осіб, винних у розповсюдженні недостовірної інформації щодо НАСК "Оранта".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!