Мінрегіонбуд підготував останній список недобудов для затвердження

П'ятниця, 28 серпня 2009, 14:14

Міністерство регіонального розвитку та будівництва винесе на розгляд Кабміну в середу, 2 вересня, останній перелік квартир в недобудованих житлових об'єктах.

Про це повідомив заступник глави Мінрегіонбуду Дмитро Ісаєнко, передає агентство "Інтерфакс-Україна".

Список об'єктів затверджується з метою викупу квартир за рахунок коштів Державної іпотечної установи (ДІУ) для подальшої передачі пільговим категоріям черговиків.

В даний час у розпорядженні міністерства залишилося тільки три пропозиції на квартири в недобудованих будинках в Кременчуці (Полтавська обл.), Івано-Франківську і Дніпропетровську на загальну суму близько 20 млн. грн.

Заступник міністра також зазначив, що по всіх трьох об'єктах ще не прийнято остаточного рішення щодо їх внесення до переліку.

"Ми забрали з ринку все, що було, що можна було добудувати до 25 числа (25 грудня) ... Зараз треба або підвищувати ціну, виходити на Київ і Київську область, або - крапка", - сказав агентству заступник міністра.

При цьому Ісаєнко повідомив, що Мінрегіонбуд запрошує всіх бажаючих, що ще не встигли подати заявки чи тих, хто сумнівається, особливо забудовників з обласних центрів і великих міст, прийняти участь у цій програмі, звертатися до відомства із своїми пропозиціями до середини дня у вівторок, 1 вересня.

Як повідомлялося, уряд на засіданнях 5, 12, 19 і 26 серпня затвердив чотири списку недобудованих житлових об'єктів у регіонах України з метою викупу в них квартир за рахунок коштів ДІУ і подальшої їх передачі пільговим категоріям черговиків:

- відповідно на 632 квартири (17 будинків) загальною вартістю 147,085 млн. грн;
- на 1661 квартиру (49 будинків) загальною вартістю 454,375 млн. грн;
- на 1450 квартир (37 будинків) загальною вартістю 388,136 млн. грн;
- на 444 квартири (20 будинків) загальною вартістю 140,7 млн. грн.

Квартири викуповуються ДІУ тільки за умови існуючої внутрішньої обробки, а за кожним будинком буде закріплений інспектор архітектурно-будівельного контролю та складено графік виконання робіт.

Всі об'єкти мають бути введені в експлуатацію до 25 грудня 2009 року.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!