Тимошенко доручила проіндексувати зарплати бюджетників

Субота, 22 серпня 2009, 10:54

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко доручила проіндексувати заробітну плату працівників бюджетної сфери відповідно до реального зафіксованого показника інфляції.

Відповідне доручення глава уряду дала під час селекторної наради з керівниками місцевих органів влади з питань підготовки шкіл до нового навчального року, повідомляє прес-служба Кабміна.

"Місяць в місяць проіндексувати зарплати для всіх працюючих у бюджетній сфері на реальний показник інфляції", - наголосила вона.

Зокрема, прем'єр-міністр дала доручення Міністерству фінансів узгодити усі необхідні для цього рішення з Бюджетним комітетом Верховної ради.

Глава уряду також доручила керівництву Донецької області, яка єдина по Україні має заборгованість перед освітянами, до 1 вересня повністю розрахуватися з працівниками бюджетної сфери.

"До 1 вересня усі люди, які працюють у бюджетній сфері, мають отримати повний обсяг заробітної плати та відпускні, проіндексовані на реальний рівень інфляції", - наголосила Тимошенко.

Як відомо, за січень-липень 2009 року інфляція в Україні становила 8,5%, при тому, що бюджет-2009 розраховувався з урахуванням інфляції 9,5%.

За даними Держкомстату, інфляція в Україні за підсумками 2008 року становила 22,3%.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua