У Харкові заарештували майно банку "Надра"

Середа, 19 серпня 2009, 15:12

Виконавча служба Київського району Харкова наклала арешт на майно "в особі Центрального відділення філіалу ВАТ "КБ "Надра".

Про це повідомляє ІА "МОСТ-Харьков" з посиланням на власні джерела, передає агентство "УНІАН".

У коментарі агентству адвокат Артем Лядов, сім`я якого на початку року подала до суду позов на банк за відмову повернути депозит, не виключив, що майно банку "Надра" може бути заарештовано.

За його словами, наприкінці липня Дзержинський районний суд задовольнив позов до банку "Надра" на загальну суму близько 1 млн. грн.

Тоді ж виконавча служба відкрила провадження у цій справі і "наклала арешт на майно боржника і оприлюднила заборону на його відчуження щодо боржника ВАТ "КБ "Надра" в особі Центрального відділення філіалу ВАТ "КБ "Надра", йдеться у повідомленні виконавчої служби.

Водночас, Лядов зазначив, що рішення Дзержинського райсуду було заочним. "Представники банку на судові засідання неодноразово не з'являлися, внаслідок чого Дзержинським райсудом було винесено заочну ухвалу. Наскільки мені відомо, банк "Надра" подав заяву про перегляд цього рішення. Але поки його не переглянуто - воно (рішення) законне", - відзначив адвокат.

Також Лядов підкреслив, що ніхто із позивачів повідомлення виконавчої служби поки не одержав.

Сім`я Лядових 3 листопада 2008 року звернулася із заявою до Харківського центрального відділення банку "Надра" з вимогою розірвати депозитні договори за сімейними обставинами.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!