У Чигирині без грального бізнесу – "катастрофа"

Понеділок, 17 серпня 2009, 19:04

З вимогою компенсувати втрати бюджету Чигиринського району та міста Чигирин від заборони грального бізнесу звернулися до Кабінету міністрів депутати Чигиринської районної ради Черкаської області.

22 липня на сесії депутати райради висловили стурбованість наповненням бюджету району та райцентру, яке значно ускладнилося після заборони Верховною Радою грального бізнесу, повідомляє агентство "УНІАН" з посиланням на відділ з питань взаємодії зі ЗМІ та зв'язків із громадськості Черкаської облради.

За словами голови комісії з питань планування, бюджету і фінансів Черкаської обласної ради, голови ДПА в Черкаській області Юрія Ткаченко, Чигирин - єдиний випадок на всю Україну, коли наповнення міського бюджету на 80% залежало з надходжень від доходів грального бізнесу.

За словами Ткаченка, фінансисти раніше звертали увагу голови Чигиринської райдержадміністрації та губернатора Черкащини на те, що колись в Чигиринському районі може статися катастрофа, якщо ці прибутки зникнуть.

І ось ці зміни у законодавстві відбулися. І досі невідомо, яким чином дотувати ці бюджети, адже ідеться про досить значні суми, зазначає він.

Головний податківець Черкащини зауважив, що втрати бюджету суттєві, проте це є стимулом для органів місцевого самоврядування - шукати і знаходити інші джерела для наповнення бюджетів міста та району.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!