В Україні таки створять гральну зону

Вівторок, 11 серпня 2009, 11:47

Депутат Верховної Ради, член фракції Блоку Юлії Тимошенко Валерій Писаренко прогнозує, що парламент ухвалить рішення щодо створення в Україні однієї гральної зони, яка буде віддалена від населених пунктів.

Про це він сказав в ефірі телекомпанії "5 канал" 10 серпня, повідомляє агентство "Українські новини".

"Я думаю, що ми прийдемо до законопроекту, який встановить створення єдиної гральної зони, віддаленої від міст, сіл і селищ України, яку буде розміщено на території, що потребує інвестицій. Щоб туди їхали люди, які усвідомлюють, що вони готові витрачати кошти саме на гру. Це буде зроблено за прикладом Лас-Вегаса", - сказав Писаренко.

На думку Писаренка, українська влада має добре обміркувати механізм розміщення гральних закладів для того, щоб отримати з цього максимальну фінансову користь для держави.

"Я думаю, що ми сьогодні можемо подивитися на всі помилки, які зроблено в Російській Федерації, у Європі, у США і зробити в Україні виключно таку зону, де ми могли б на депресивних територіях, залучаючи іноземні інвестиції", - додав він.

Депутат підкреслив, що Кабінет міністрів уже розробляє законопроект про розміщення гральних закладів, і висловив надію, що незабаром його буде розглянуто Радою.

25 червня закон про заборону грального бізнесу набув чинності.

Відповідно до закону, Кабінет Міністрів до 26 вересня має розробити і внести на розгляд парламенту законопроект про діяльність із організації і проведення азартних ігор у спеціально відведених для цього гральних зонах.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!