"Луганськтепловоз" очікує зниження обсягів виробництва більш ніж удвічі

П'ятниця, 24 липня 2009, 14:52

Холдингова компанія "Луганськтепловоз", монопольний в Україні виробник магістральних вантажних тепловозів, планує до кінця року випустити продукцію на суму близько 600 млн. гривень - на 680 млн. гривень менше, ніж 2008 року.

Про це заявив голова правління "Луганськтепловоза" Віктор Бикадоров, повідомдяє агентство "Інтерфакс-Україна".

За його словами, на такий обсяг виробництва за підсумками року підприємство розраховує з урахуванням як наявних на сьогодні російських замовлень, так і в надії на реалізацію раніше заявлених планів "Укрзалізниці" щодо закупівлі рухомого складу.

"На сьогодні для Російської залізниці ми зробили 26 секцій тепловозів, і ще на 10 є замовлення (початковий план передбачав виготовлення 110 секцій), і сподіваємося, що "Укрзалізниця" все-таки реалізує раніше заявлені плани щодо закупівлі шести електровозів, чотирьох електропоїздів та двох дизель-поїздів", - зазначив Бикадоров.

Разом з тим, за його словами, з початку 2009 року підприємство з урахуванням відсутності замовлень ще не виготовляло продукцію для "Укрзалізниці".

"Є надія, що найближчим часом залізниця все-таки оголосить тендер на закупівлю цієї техніки, тому в планований обсяг виробництва по року закладаємо її випуск", - відзначив глава холдингу.

Коментуючи думку начальника головного локомотивного управління "Укрзалізниці" Володимира Зайцева про те, що в 2009 році вартість електровозів "Луганськтепловозу" є завищеною, Бикадоров підкреслив, що підприємство надало "Укрзалізниці" всі обгрунтування пропонованої ціни.

"З огляду на те, що ми працюємо з" Укрзалізницею "не як з разовим, а з довгостроковим партнером, ми надали їм повну розшифровку та обгрунтування собівартості продукції, у тому числі і з урахуванням передбачуваної для нас прибутку, адже з минулих поставок ми мали тільки збитки , в частности, из-за подорожчання металу ", - зазначив Бикадоров.

Він додав, що у певній мірі подорожчання продукції пов'язано із зміною курсу валют, адже підприємство закуповує комплектуючі в Росії, електрообладнання - за кордоном.

Як повідомлялося, холдингова компанія "Луганськтепловоз" вважає недоцільним закупівлю Державною адміністрацією залізничного транспорту України ("Укрзалізниця") у корейської корпорації Hyundai 10 міжрегіональних електропоїздів і 4 дизель-поїздів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!