Тимошенко може продати ОПЗ "Газпрому"?

Вівторок, 21 липня 2009, 12:08

Лідер руху "За Україну!" В'ячеслав Кириленко закликав уряд відмовитися від продажу Одеського припортового заводу в період кризи.

"В час, коли Україна знаходиться на дні кризи й ринкова вартість підприємств дуже низька, потрібно відмовитися від продажу стратегічних державних об'єктів", - наголосив він, повідомляє агентство "УНІАН".

"Інші уряди в період кризи підтримують флагманів національних економік, ми це бачимо на прикладі Німеччини, Франції й інших країн, а уряд винайшов ноу-хау у боротьбі з кризою - продаж за безцінь стратегічних підприємств", - вважає голова руху "За Україну!".

Кириленко не виключає, що конкурс на право придбати Одеський припортовий завод може "виграти" одна з компаній, близьких до російського ВАТ "Газпром".

"Розпродавати стратегічні підприємства за безцінь для того, щоб розплатитися з "Газпромом" за газ, який Україна змушена купувати на невигідних умовах, не є державною політикою" , - переконаний Кириленко.

15 липня Фонд державного майна України (ФДМУ) оголосив конкурс з продажу державного пакету акцій у розмірі 99,567% ВАТ "Одеський припортовий завод".

Згідно з повідомленням, початкова ціна пакету складає 4 млрд. грн. Конкурс відбудеться через 75 днів з моменту його оголошення.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!