Донецьк знайшов 100 мільйонів на аеропорт до Євро-2012

Четвер, 18 червня 2009, 17:19

Донецька обласна рада ухвалила рішення направити кошти обласного бюджету в сумі 100 млн. гривень на реконструкцію аеровокзального комплексу КП "Міжнародний аеропорт "Донецьк" у рамках підготовки до проведення в Україні чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Про це ідеться у повідомленні прес-служби Донецької облради.

"Ми очікуємо слідом за таким рішенням обласної ради рішення уряду про виділення відповідного фінансування з державного бюджету. Тільки на таких партнерських засадах з державою ми зможемо вирішити такі масштабні інфраструктурні задачі", - сказав заступник голови облради Ігор Коваль.

Аеропорт "Донецьк" розташований в 8 км від міста. Має статус міжнародного та є одним з найбільших аеропортів Східної України.

Загальна кошторисна вартість комплексного проекту будівництва та титулу будови злітно-посадочної смуги аеропорту становить 972 млн. 747,7 тис. гривень.

Як відомо, УЄФА затвердив Київ, як місто для проведення матчів групової стадії Євро-2012, матчу або матчів чвертьфіналу і одного матчу півфіналу.

Фінальний матч відбудеться у Києві тільки в тому випадку, якщо до 30 листопада 2009 року будуть виконані умови, що стосуються стадіону, інфраструктури аеропорту, регіонального транспорту і розміщення.

Донецьк, Львів та Харків поки не затверджені як міста для проведення матчів групової стадії Євро-2012.

Містам дано час до 30 листопада 2009 року, щоб виконати обумовлені умови, що стосуються стадіонів, інфраструктури аеропортів, регіонального транспорту і розміщення.

Ті міста, які до зазначеного терміну не виконають умови, не будуть затверджені/призначені як міст для проведення матчів Євро-2012.

Дніпропетровськ і Одеса не затверджені як міст для проведення матчів і не враховуються в якості резервних міст.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!