Українські аналітики користуються попитом у світі

Четвер, 18 червня 2009, 12:06

Європа оприлюднила рейтинг аналітиків.

Рейтинг cкладався завдяки спеціалізованому дослідженню фінансових ринків Thomson Extel Pan European Survey 2009, що проводиться серед інституційних інвесторів з 1973 року, розповіли в Dragon Capital

В рейтингу "Топ-3" брокерські компанії в Україні перше місце зайняв Dragon Capital, друге посів Concorde Capital, а третє - Тройка Діалог Україна.

Серед українських аналітиків, в рейтингу 25 найкращих аналітиків ринків, що розвиваються, 19 місце посів Андрій Гостік з компанії Concorde Capital.

Друге місце серед європейських аналітиків в галузі торгівлі та послуг зайняла аналітик Concorde Capital Анастасія Назаренко.

До топ-трійки аналітиків сфери металургії та видобутку на ринках, що розвиваються, увійшли: Михайло Стіскін ("Трійка Діалог"), Євген Дубогриз (Phoenix Capital), Євген Червяченко (Concorde Capital).

Серед європейських брокерських компаній за параметром дослідження ринків, що розвиваються, перше місце посів Deutsche Bank, друге - ING Financial Markets, третє - Banc of America Securities - Merrill Lynch.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!