У Львові підозрюють, що Вінський хоче скасувати в них Євро-2012

Четвер, 11 червня 2009, 18:52

Голова Львівської облдержадміністрації Микола Кміть негативно оцінив роботу Міністерства транспорту і зв'язку з підготовки аеропорту "Львів" до Євро-2012.

Як передає агентство "УНІАН", про це він заявив в четвер на нараді з питань реконструкції ДП "Міжнародний аеропорт "Львів"

Кміть сказав, що "попри запевнення міністра Йосипа Вінського про те, що 8 червня будуть оголошені технічні умови для потенційних інвесторів, які займатимуться реконструкцією і розбудовою аеропорту до Євро-2012, ми до цього часу не маємо оголошених умов, а 36 потенційних інвесторів мені буквально "обривають" телефон".

Він також зазначив, що днями він мав розмову з Вінським, який запевнив, що вже має на прикметі два реальних інвестора.

"Але мене цікавлять питання: де обіцяні умови і коли все ж таки буде визначено інвестора? Я щодня літаю і бачу, що роботи у львівському аеропорту зупинені. Це по причині, що немає робочих креслень і немає фінансування. Мене цікавлять конкретні терміни вирішення цього питання", - наголосив голова Львівської ОДА.

Також він вказав на ще одну проблему, пов`язану з аеропортом "Львів".

"На рахунок ДП "Міжнародний аеропорт "Львів" вже надійшло 5,1 млн. грн., призначених для викупу земельних ділянок у жителів Пустомитівського району з метою продовження злітно-посадкової смуги аеропорту. Мінтранс повинен був або дати доручення львівському аеропорту на викуп земельних ділянок, або ж передати це право облдержадміністрації. Цього не зроблено, а тому, якщо ці гроші не будуть освоєні до кінця червня, з усієї суми, згідно з чинним законодавством, повинен бути сплачений податок у розмірі близько 1,5 млн. грн.", - заявив Кміть.

Голова ОДА також заявив, що у нього склалося таке враження, що "Мінтранс хоче скасувати Євро-2012 у Західній Україні".

 Водночас він відкинув припущення, що це "лобізм з боку Мінтрансу на користь якось іншого регіону".

"Я мав розмову з керівництвом Харкова - там ситуація не краща і також є нарікання на роботу Мінтрансу", - зауважив Кміть.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!