У Криму не знають, звідки взялася цифра 42%

П'ятниця, 1 травня 2009, 15:25

Ціни на відпочинок у Криму цього року будуть на 25% вищі, ніж у 2008-му, але не більше.

Про це заявила перший заступник міністра курортів і туризму Криму Марина Слєсарєва, повідомляє агентство "УНІАН".

Вона прокоментувала інформацію, поширену низкою ЗМІ з посиланням на Державну службу туризму і курортів України про те, що вартість туристичних послуг у Криму в сезоні-2009 виросте на 42%.

"Звідки узято цю цифру (42%), я не знаю, ми таких даних не подавали в Держкомтуризму", - сказала Слєсарєва.

" Ціни в Криму піднялися максимум в межах 25% порівняно з минулим роком. Деякі бази розміщення залишилися в цінових рамках минулого сезону", - додала вона.

Слєсарєва відзначила, що бази розміщення, а також туристичні підприємства, які здійснюють трансфер і конверсійне обслуговування, збільшили вартість послуг через низку причин.

"Дещо цього року ми всі дорожчі, але це не тому, що нам захотілося заробити, а тому що подорожчали енергоносії, продукти харчування, подорожчало багато іще чого", - сказала вона.

Конкуренти Криму - курорти Краснодарського краю Росії - також підняли ціни на відпочинок.

"Коли наші представники їздили на сочинську виставку і порівнювали ціни, то ми зрозуміли, що ми (Крим) дешевші цього року на 10-15%", - відзначила Слєсарєва.

На травневі свята міністерство очікує припливу туристів до Криму. Мінкурортів сподівається, що цього року кількість відпочивальників у Криму буде на рівні 2008 року.

"Поки що ми йдемо з 27% відставання (порівняно з аналогічним періодом минулого року)", - сказала Слєсарєва.

Голова Мінкурортів Криму Андрій Сумцов у коментарі журналістам також заявив, що озвучена Держкомтуризму цифра в 42% не відповідає дійсності.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!