Постанова про 13% надбавку до мита не потребує публікації

Вівторок, 31 березня 2009, 20:07

Постанову Кабінету міністрів про скасування дії 13% надбавки до ввізного мита оформлено як документ для службового користування.

Про це повідомляє агентство "УНІАН" з посиланням на джерело в уряді.

Таким чином, для набуття чинності цієї постанови не потрібна публікація документа в офіційних виданнях.

За інформацією співрозмовника агентства, гідно зі ст. 55 Закону "Про Кабінет міністрів", постанови, що містять інформацію обмеженого доступу, не підлягають публікації і набувають чинності з моменту "доведення їх в установленому порядку до виконавців", якщо в постанові окремо не зазначено термін набуття нею чинності.

Разом з тим в листі Держмитслужби, говориться, що текст постанови буде наданий регіональним митницям пізніше.

Як повідомлялося, наприкінці лютого президент підписав закон про запровадження тимчасового додаткового мита у розмірі 13% на імпортні товари.

Пізніше мито було скасовано для всіх імпортних товарів, окрім холодильників та авто.

За заявою прем`єр-міністра Юлії Тимошенко, дія 13-процентної надбавки порушує вимоги СОТ і може викликати заходи у відповідь з боку імпортерів української продукції.

Кабінет міністрів пропонує замінити введення тимчасової 13% надбавки до ставок ввізних мит на деякі імпортні товари додатковим тимчасовим імпортним збором.

Глава Секретаріату президента Віктор Балога вважає, що Генеральна прокуратура має перевірити законність нестягнення органами Державної митної служби 13% надбавки до діючих ставок ввізного мита.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!