Облгази, які не платять за спожитий газ, повертатимуться державі?

Вівторок, 3 березня 2009, 13:23
Уряд ініціюватиме процедуру банкрутства обласних газопостачальних компаній в разі несвоєчасних розрахунків за газ, або наполягатиме на їх передачі у державну власність.

Про це прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила у вівторок під час наради з питань розрахунків за використаний природний газ, повідомляє прес-служба Кабміну. 

"Якщо облгази не почнуть своєчасно розраховуватися за газ, то уряд ініціюватиме процедуру їх банкрутства, або внесе відповідний законопроект до Верховної Ради про повернення облгазів у державну власність", - зазначила голова уряду.

Тимошенко заявила, що уряд спокійно за таким рівнем розрахунків спостерігати не буде, а також не допустить, щоб його зробили крайнім за нерозрахунки.

"Я не дам в цей раз всім вам, включаючи і ті області, де сьогодні править Партія Регіонів, поставити уряд крайнім", - наголосила вона..

Прем'єр-міністр зазначила, що під час сьогоднішньої наради потрібно знайти всі шляхи розрахунків за газ.

"Ми будемо вимагати від кожного керівника розрахунків, а якщо таких розрахунків не буде, ми звертатимемося до Податкової, КРУ, до Генеральної прокуратури з проханням нарешті розібратися, що відбувається з кожним конкретним платником за природний газ", - підкреслила Прем'єр-міністр.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!