Банк "Надра" розрахується з пенсіонерами

П'ятниця, 27 березня 2009, 19:10

Банк "Надра" має намір почати виплати вкладникам-пенсіонерам з депозитами до 5 тис. гривень до 20% від суми вкладу з 20 квітня.

Про це в ході зустрічі із вкладниками банку сказала тимчасовий адміністратор Валентина Жуковська, повідомляє агентство "Українські новини".

"Ми плануємо починати з 20 квітня виплачувати до 20% вартості вкладів до 5 тис. гривень і зараз розглядаємо питання - чи зможемо ми на сьогоднішній день виплачувати внески від 5 до 10 тис. гривень", - сказала Жуковська.

Іншу суму внесків банк за один раз виплатити не зможе і вкладникам буде запропоновано продовжити договір за депозитом на 6 місяців.

Ця програма буде підготовлена до 10 квітня й розподілена між філіями, також будуть сформовані списки вкладників, які по черзі будуть діставати кошти.

У квітні будуть виплачуватися внески, строк яких минув у лютому, а з травня - березневі.

Жуковська також зазначила, що 27 березня два представники від Міжнародного валютного фонду відвідували банк і попередньо дали позитивну оцінку діям тимчасової адміністрації й стану банку в цілому.

З моменту введення тимчасової адміністрації банк не брав рефінансування від Національного банку взагалі.

Борг банку "Надра" перед нерезидентами, за даними тимчасової адміністрації, становить 880 млн. доларів.

На сьогодні банк не оплачує ніяких відсотків, пов'язаних з обслуговуванням цього боргу.

Як повідомлялося, 10 лютого Національний банк ввів тимчасову адміністрацію в банк "Надра" і призначив тимчасовим адміністратором Валентину Жуковську.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!