У Ющенка оцінили зусилля уряду з наповнення бюджету

Середа, 25 березня 2009, 18:12

У Секретаріаті президента чекають, що завдяки ухваленню Верховною радою чотирьох запропонованих Кабінетом міністрів законопроектів, які дадуть змогу відновити співпрацю з Міжнародним валютним фондом, можна буде поповнити Державний бюджет на більш як 7,5 млрд. гривень.

Як повідомляє агентство "УНІАН", про це у коментарі журналістам повідомив перший заступник голови СП Олександр Шлапак.

Він, зокрема, зазначив, що законопроект, прийнятий у першому читанні, про підвищення акцизних зборів на тютюн дасть змогу поповнити Держбюджет на 3 млрд. гривень.

Законопроектпро підвищення акцизів на алкоголь, спирт і дизельне пальне, схвалений на засіданні Кабінету міністрів у середу, дасть поповнення на більш як 1 млрд. гривень.

Також схвалений Кабміном у середу законопроект про Пенсійний фонд, за оцінкою Секретаріату президента, поповнить бюджет до 3,5 млрд. гривень, тоді як в уряді очікують на збільшення дохідної частини на 6 млрд. гривень.

Шлапак повідомив, що цим законопроектом збільшується розмір відрахувань коштів у ПФ підприємців, які працюють за системою "єдиного податку".

Він зазначив, що ці законопроекти заслуговують на увагу, і парламент повинен їх підтримати.

Як повідомлялося, прем`єр-міністр Юлія Тимошенко очікує, що 31 березня Верховна рада проголосує за черговий пакет антикризових заходів, що дають змогу отримати другий транш кредиту Міжнародного валютного фонду.

До антикризового пакета, за словами прем`єра, входять законопроекти про підвищення акцизних зборів на тютюнові вироби та іншу продукцію, про внесення змін до Державного бюджету щодо збалансування бюджету Аграрного фонду та фінансового плану НАК "Нафтогаз України", а також про запровадження "справедливих" внесків до Пенсійного фонду.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!