Автомобільний сектор потрібно не підтримувати, а скорочувати

Понеділок, 2 березня 2009, 08:36
Прем'єр-міністр Швеції Фредрік Рейнфельдт закликає зменшити виробництво автомобілів, відповідно до попиту, замість того, щоб підтримувати автомобільний сектор.

Як передає агентство "УНІАН", про це він заявив у понеділок перед початком неформального засідання Європейської Ради (самміту голів держав та урядів країн-членів ЄС), де обговорювалися питання подолання економічної кризи.

"Неможливо субвенціями утримати робочі місця, без вирішення основної проблеми - ми маємо надлишкові виробничі потужності", - сказав Рейнфельдт.

За його словами, автомобільна промисловість Європи здатна виробляти 18 млн. автомобілів на рік, у той час, як попит знизився до 11-12 млн.

"Таким чином, автомобільна індустрія мала б бути скорочена і скорочена в конкурентний спосіб, а також відповідно до правил надання державної допомоги", - заявив прем'єр Швеції.

Раніше найбільші автовиробники - Франція, Німеччина та Італія - оголосили про заходи з підтримки автомобільного сектору, в якому загалом в ЄС працюють 12 млн. осіб.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!