Власник "Укрсоцбанку" попросив допомоги

Середа, 18 березня 2009, 15:17

Один з найбільших банків Італії UniCredit, який разом з "Укрсоцбанком" входить до міжнародної фінансової групи UniCredit Group, в середу, 18 березня звернувся за фінансовою допомогою у розмірі 4 млрд. євро до урядів Італії та Австрії.

На цей крок керівництво UniCredit змушене було піти через падіння прибутків фінустанови 2008 року на 38% до 4,012 млрд. євро., пише видання "Дело".

В офіційному повідомленні банку причиною зниження прибутковості називають фінансову кризу.

Як йдеться в заяві UniCredit, правління "наділило генерального директора повноваженнями узгодити терміни та умови надання державної фінансової допомоги розміром 4 млрд. євро" від Італії та Австрії. Отримані кошти мають піти на посилення конкурентних позицій банку.

Нещодавно про намір звернутися за державною підтримкою оголосив найбільший за ринковою вартістю банк Італії Intesa Sanpaolo (володіє "Правекс-Банком").

За словами голови банку Коррадо Пассера рішення, швидше за все, буде прийняте на наступному засіданні топ-менеджменту компанії 20 березня. Офіційний представник Intesa підтвердив агентству Bloomberg цю інформацію.

Міністерство фінансів Італії 25 лютого схвалив закон, згідно з яким банки можуть отримати 12 млрд. євро, продавши уряду єврооблігації, що конвертуються у неголосуючі акції банків.

"Укрсоцбанк" є власністю міжнародної банківської групи UniCredit.

Угода придбання "Укрсоцбанку" тривала більше року і була остаточно завершена 23 січня 2008 року.

На дату її закриття ціна купівлі 94,2% загального випущеного капіталу банку склала 1,525 млрд. євро, або приблизно 2,211 млрд. дол. США.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!