Тимошенко побачила зростання економіки

Понеділок, 16 березня 2009, 17:11

Прем`єр-міністр Юлія Тимошенко вважає, що економічна політика щодо запобігання кризі дає позитивні результати.

Як повідомляє агентство "УНІАН", про це вона заявила сьогодні на позачерговому засіданні Кабінету міністрів, коментуючи статистичні відомості про розвиток національної економіки в лютому 2009 року.

"Обсяг зростання промислового виробництва у лютому становив 5,4% до рівня січня 2009 року. І майже за всіма напрямами, за винятком енергетики, у нас відзначаються плюсові прирости. Деякі галузі у лютому до січня дали приріст до 20%", - сказала Тимошенко.

У той же час прем`єр підкреслила, що такі позитивні зміни в економіці ще не дають підстав для ствердження про завершення кризи.

"Це не означає, що криза завершилася, і я б не хотіла, щоб так трактували за жодних обставин. Це означає, що крок за кроком всі антикризові заходи, які ми ухвалюємо як уряд, дають потроху позитивні результати. Безумовно, це тільки початок роботи", - додала вона.

Тимошенко також підкреслила, що зараз необ`єктивно порівнювати показники соціально-економічного розвитку України з аналогічними показниками минулого року.

"Сьогодні ми можемо тільки по місяцях заміряти статистичну температуру, неможливо порівнювати з минулим роком, тому що весь світ став іншим, всі цифри інші, і вся статистика світу інша", - пояснила вона.

Як повідомлялося, за даними Держкомстату України, падіння промислового виробництва в лютому-2009 в Україні склало 31,6% порівняно з лютим-2008. Всього обсяг промислового виробництва в країні у 2008 році знизився на 3,1% по відношенню до 2007 року, тоді як у 2007 році його зростання склало 10,2%.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!