Нацбанк анонсував спецаукціон на п'ятницю

Четвер, 12 березня 2009, 11:19

Національний банк України оголосив про проведення в п`ятницю, 13 березня, четвертого спеціального аукціону, на якому реалізовуватимуться долари та євро.

Про це йдеться в телеграмі НБУ, текст якої має в своєму розпорядженні агентство "УНІАН".

Згідно з наданою інформацією, валюта продаватиметься з метою задоволення потреб клієнтів банків - фізичних осіб - резидентів, а також фізичних осіб - резидентів - суб`єктів підприємницької діяльності (малий бізнес), які обумовлені необхідністю погашення ними заборгованості за кредитами, отриманими в іноземній валюті.

Банки здійснюватимуть купівлю іноземної валюти для забезпечення виконання фізичними особами і підприємцями поточних платежів за кредитними угодами, які підлягають сплаті в березні 2009 року (включаючи прострочену заборгованість).

Мінімальні суми заявок - 50 тис. дол. і 10 тис. євро.

Нацбанк підкреслює, що не допускаються до участі в аукціоні заявки на купівлю іноземної валюти з метою дострокового погашення заборгованості в іноземній валюті, виконання зобов`язань поручителів за кредитними договорами, з метою погашення кредитних траншів, які надаються клієнтам відповідно до договорів про відкриття кредитних ліній.

Як повідомлялося, на перших трьох спецаукціонах, які відбулися 27 лютого, 4 і 6 березня цього року НБУ реалізував банкам 131,46 млн. дол. за курсом 7,8 грн./дол.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!