Тимошенко просять написати Путіну про борги Чорноморського флоту

Середа, 11 березня 2009, 19:07
Голова Севастопольської міської державної адміністрації Сергій Куніцин сподівається, що голова Кабінету міністрів звернеться до уряду Російської Федерації з питання боргів Чорноморського флоту РФ перед Пенсійним фондом України.

Про це він сказав на засіданні антикризової групи з цього приводу, повідомляє агентство "УНІАН".

"Ми повинні написати від прем`єр-міністра листа, щоб наш керівник уряду звернулася - це питання міжнародного порядку - до міністра оборони й до уряду Російської Федерації, оскільки заборгованість ЧФ РФ в ПФУ зросла з 3,4 млн. грн. до 3,6 млн. грн. І це з 10 млн. грн. загальної пенсійної недоплати по місту", - відзначив він.

Як додав голова міста, керівництво міської адміністрації вже надсилало відповідного листа командуючому ЧФ РФ, а до уряду РФ "ми безпосередньо не можемо звертатися, давайте через уряд України звернемося до прем`єра РФ, щоб шукали варіанти. Бо це вже непристойна сума".

Як додав Куніцин, "плюс на ЧФ РФ 1,4 млн. грн. заборгованості з виплати зарплати, і про це також треба ставити питання".

Крім того, як сказав голова адміністрації, "там під 1 тис. осіб виставляється на ринок праці (подані ЧФ РФ до міського центру зайнятості у списках на звільнення). Мало того, що вони викидаються, вони ж перестають бути платниками прибуткового, пенсійного й інших платежів".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!