Банкам не дали пенсію

Середа, 11 березня 2009, 12:55

Пенсійний фонд відреагував на скарги пенсіонерів і призупинив виплату пенсій через вісім банків.

Лише в половині з них введена тимчасова адміністрація, пише видання "Комерсант-Україна".

Банкіри заявляють про неправомірність дій Пенсійного фонду, який провокує паніку серед населення і говорять про недовіру уряду до тимчасовим адміністраторів.

У заяві головного управління ПФУ в Києві, розміщеному у центральному офісі УДППЗ "Укрпошта", йдеться: "У зв'язку з численними зверненнями пенсіонерів та отримувачів допомоги...1 березня призупинено фінансування пенсій в наступних банках: АКБ" Київ ", АБ" Банк регіонального розвитку ", ВАТ АБ" Укргазбанк ", ТОВ" Український промисловий банк ", ВАТ КБ "Надра", КРД АКБ "Європейський", АКБ "Трансбанк", ВАТ "Родовід Банк".

Спочатку в ПФУ планували припинити роботу тільки з банками з тимчасовою адміністрацією.

Виплата пенсій громадянам, які отримували пенсії у вищезгаданих установах, переведена у відділення поштового зв'язку за місцем їх проживання ". ПФУ почав виплату пенсій з 4 березня - до 10 березня виплачено 6,335 млрд. грн. (47,8% місячного плану).

Начальник ГУ ПФУ в Києві Надія Вернігора повідомила, що виплати через ці банки призупинені у всіх областях.

Таким чином, кількість банків, які можуть виплачувати пенсії, скоротилася з 73 до 65. Останній раз ПФУ зменшували кількість працюючих з ним установ у грудні 2008 року - на 18.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!