МВФ готовий змінити умови, якщо Україна візьме грошей у Світового банку

Неділя, 1 березня 2009, 10:52
МВФ буде готовий змінити умови кредитної програми для України з урахуванням вищого дефіциту бюджету у разі якщо Україна отримає додаткове фінансування.

Про це голова місії МВФ в Україні, Джейла Пазарбашіоґлу, сказала у п'ятницю у Вашингтоні, повідомляє BBC.

За її словами українська влада повинна більш реалістично оцінити надходження до бюджету, а також заручитися додатковим фінансуванням, наприклад, від Світового Банку.

Пазарбашіоґлу зазначила, що МВФ готовий закласти в кредитну програму для України вищий показник дефіциту бюджету, ніж передбачений дефіцит на рівні 1% ВВП, якщо Україна отримає додаткове фінансування.

Крім того, вона заявила, що українському керівництву необхідно виробити загальну стратегію для подолання фінансової кризи і чітко її дотримувати.

Голова місії зазначила, що в Україні досить гнучка економіка з гарним кризовим керуванням і правильним прийняттям рішень, повідомляє агентство "Лігабізнесінформ" з посиланням на "5 канал".

Також у МВФ упевнені, що держава в стані перебороти кризу. Хоча, визнають, що багато фінансових і економічних проблем будуть більш тривалими, ніж здавалося раніше.

Як повідомлялося раніше, МВФ допускає компроміс із Україною з питання дефіциту державного бюджету на 2009 рік за умови неінфляційного фінансування дефіциту.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!