Альфа-банк хоче придбати Укрпромбанк

Четвер, 12 лютого 2009, 18:21

  В покупці Укрпромбанку може бути зацікавлений Альфа-банк.

Про це повідомляє джерело "Економічних відомостей " в Національному банку

За його слвами  менеджери Альфи вивчають фінансовий стан проблемного кредитно-фінансової установи і ведуть переговори з НБУ про умови, на яких могли б його санувати.

За словами одного з чиновників департаменту банківського нагляду, ПриватБанк, що спочатку проявляв інтерес до Укрпромбанку, навряд чи повернеться до переговорів.

Найбільш ласим шматком банку для Привата були заправки "Альфа-Нафта", які знаходилися у Укрпромбанку в кредитному заставі.

Проте після введення в банк санатора від групи "Приват" з'ясувалося, що частина застав з банку вже виведена або знаходиться у процедурі банкрутства. Саме тому представники дніпропетровської групи покинули банк, і в нього була введена тимчасова адміністрація.

Зараз Укрпромбанк був запропонований "альфовцам", так як вони в свій час виявляли зацікавленість у придбанні банку в групі найбільших для зміцнення позиції на українському ринку.

"Укрпромбанк має досить привабливою роздрібною мережею, яка могла б значно посилити позиції Альфа-банку на ринку депозитів приватних клієнтів", - говорить нацбанківец.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua