ВІДПОВІДЬ ТИМОШЕНКО: БЮДЖЕТ НА СІЧЕНЬ-2009 ПЕРЕВИКОНАНО

П'ятниця, 30 січня 2009, 23:48
 

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що бюджет на січень 2009 рік перевиконано і всі зарплати бюджетникам та пенсії будуть виплачені.

Про це йдеться в заяві прем'єра, яку оприлюднив сайт уряду.

"Маю сумну для президента та оптимістичну для країни новину: незважаючи на кризу, державний бюджет за січень перевиконано", - йдеться в заяві.

"Зарплати бюджетникам та пенсії виплачені і надалі будуть виплачуватися вчасно та в повному обсязі. Ціни на газ для населення та теплокомуненерго не підвищуються, залишаються на рівні минулого року", - заявила прем'єр.

Прем'єр наголосила, що "Нафтогаз" ритмічно постачає газ українським споживачам та в Європу та працює благополучно, вперше за багато років без жодних посередників та корупційних схем".

Крім того, коментуючи звернення президента Ющенка, Тимошенко заявила: "Так зване звернення Ющенка до народу - це суміш неправди, паніки та істерії".

"Всі люди побачили, що президент - це не той лідер, якого вони потребують в час, коли Україна проходить випробування на міцність під ударами потужної всесвітньої економічної кризи", - йдеться в заяві.

"Уряд та парламентська більшість працюють в напруженому режимі, і від їхнього імені прошу президента: якщо не допомагаєте, то хоч не заважайте", - зазначила прем'єр.

"Світ та Україна - в кризі. Я не хочу прикрашати ситуацію, але й сіяти паніку не дозволю нікому", - наголосила Тимошенко.

"Для того, щоб боротися з кризою, нам потрібні політична консолідація, холодний та тверезий розум, залізні нерви, сила волі, рішучість та глибоке відчуття відповідальності - саме те, чого завжди бракувало, бракує та бракуватиме Віктору Андрійовичу", - підкреслила прем'єр.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!