Тимошенко зробить дорожчими газ і нафтопродукти

Четвер, 29 січня 2009, 13:58

В Україні буде введена  2-відсоткова надбавки на реалізацію нафтопродуктів і природного газу.

Про це заявила прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко на позачерговому засіданні уряду, на якому розглядаються інвестиційні проекти з енергозбереження і переходу на альтернативні види палива.

За її словами, ця надбавка буде направлена на здешевлення вартості кредитів для впровадження енергозбережних технологій і використання альтернативних видів палива.

“Є така пропозиція, щоб ми ввели два відсотки надбавки на реалізацію традиційних джерел. Мається на увазі нафта і газ.

Для того, щоб ці два відсотки сформували дохідну частину бюджету і використовувалися на зменшення відсотків по кредитах для всіх підприємств, які займатимуться таким видом діяльності, як виробництво альтернативних видів палива”, – сказала Тимошенко.

Прем'єр-міністр доручила Міністерству палива та енергетики спільно з академічними науковими інститутами розробити точну нормативну базу, яка б регламентувала б види діяльності, пов`язані з підготовкою сировини і виробництвом на його основі альтернативних видів палива.

“Ми повинні точно виписати, кому надаватимуться пільгові кредити за рахунок такої надбавки. Крім того, я хочу попросити, щоб Міністерство фінансів, Міністерство економіки і Мінпаливенерго підготували нам зміни в чинні закони або відповідний проект постанови уряду”, – додала Тимошенко.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!