Британський фунт стерлінгів рекордно впав

Вівторок, 20 січня 2009, 15:29
 

Курс британського фунта стерлінгів відносно долара впав до найнижчого рівня за останні сім років на тлі побоювань за долю британської банківської системи.

У вівторок вранці курс британської валюти відносно долара досяг найнижчої з 2001 року позначки - 1,3934 дол. за фунт, повідомляє агентство "УНІАН".

За словами експертів, британський фунт падає на тлі похмурих перспектив банківської системи Великої Британії, попри те, що напередодні уряд країни оголосив, що надасть комерційним банкам країни допомогу в розмірі 300 млрд. фунтів стерлінгів.

Новий етап допомоги держави банкам спрямований на відновлення системи кредитування банками бізнесу та позбавлення кредитно-фінансових установ від так званих "токсичних активів" - незабезпечених цінних паперів і кредитів, зокрема іпотечних.

Тим часом капіталізація найбільших британських банків стрімко падає - у понеділок на Лондонській фондовій біржі на 70% впали котирування акцій Royal Bank of Scotland, у вівторок більш як на 30% знизилися котирування акцій нової банківської групи Lloyds Banking Group.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!