"Нафтогаз" може підвищити ціни на газ для населення

Вівторок, 20 січня 2009, 14:46
 

Перший заступник голови секретаріату президента Олександр Шлапак заявляє про намір НАК "Нафтогаз України" ініціювати підвищення цін на газ для населення в 2,5 рази в 2009 році.

Про це він сказав на брифінгу у вівторок, повідомляє агентство "Українські новини".

"Нафтогаз" провів деякі розрахунки, які він зараз із урядом обговорює, і ці розрахунки полягають у тому, щоб підняти ціни на газ для населення в 2,5 рази", - сказав він.

Шлапак підкреслив, що бюджет "Нафтогазу" досить розбалансований, зокрема, тільки для забезпечення різниці в тарифах на тепло НАК необхідно 11,7 млрд. гривень у той час, як у бюджеті закладено тільки 1,6 млрд. гривень для компенсування різниці в тарифах.

І навіть збільшення тарифів на газ для населення, за його словами, не зможе повністю компенсувати цей дефіцит.

При цьому Шлапак зазначив, що ще не цілком ясна структура доходів "Нафтогазу" в 2009 році.

Також представник секретаріату президента сказав, що українські промислові підприємства взмозі витримати нові ціни на газ.

"Ми готувалися до ціни 250 дол., І ця ціна для більшості українських підприємств є підйомною", - зауважив він.

"Я думаю, що українська економіка витримає ці ціни на газ", - додав Шлапак, відзначивши при цьому, що необхідно провести необхідні розрахунки для того, щоб ціна на газ для підприємств протягом 2009 року була середньозваженою і враховувала би ціни на газ і в першому кварталі, і в четвертому.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!