ЛИТВИН ЗНАЄ, ЩО ГАЗ БУДЕ ПО 240 ДОЛАРІВ

Понеділок, 19 січня 2009, 12:34

Ціна на газ для України по року складе 240-250 доларів.

Про це заявив голова Верховної ради Володимир Литвин на прес-конференції у понеділок, посилаючись на розмову з послом України в Росії та головою "Нафтогазу".

"Що стосується тих принципових домовленостей, які досягнуті, то треба отримати відповідь, чи не означатиме це, що Україна одразу переходить на європейську формулу ціни на газ, що в Україні заміщатиметься поглибленням політичного протистояння", - зазначив Литвин.

"Я говорив із нашим послом, головою "Нафтогазу". Ціна приблизно по року, якщо буде підписано цей документ, складе 240-250 доларів з урахуванням того, що ціни на газ будуть зменшуватися, відповідно до того як падали ціни на нафту", - заявив спікер.

"Цілком очевидно, що якщо буде з'ясовано, кому належить газ у сховищах, бо в нас із цього приводу іде сварка, то це можливо десь може здешевити газ – в межах 10-15 доларів", - додав він.

При цьому Литвин закликав думати, як організувати життя в країні за такою ціною. "Це стосується в першу чергу житлово-комунальної сфери, не кажучи вже про промисловість", - зазначив він.

Коментуючи результати переговорів в Москві, Литвин сказав, що вони позитивні тим, що "ми зможемо вийти з глухого кута".

"Протистояння в газовій сфері завершиться, бо від цього програли всі. Переможців не буде, а роботу промисловості буде відновити досить непросто", - заявив він.

"Хоча дехто стверджує: якби не було проблем із газом, ми були б зобов'язані працювати, виплачувати людям зарплату. А сьогодні є причина говорити: газу немає, працювати не можемо", - зазначив спікер.


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!