Працюючі пенсіонери отримуватимуть гроші останніми

П'ятниця, 16 січня 2009, 14:35
 

Тепер пенсіонери, які працюють, одержуватимуть пенсії останніми.

Як повідомили агентству "УНІАН" в прес-службі Міністерства праці і соціальної політики Пенсійний фонд розробив новий графік виплати пенсій.

За словами міністра праці Людмили Денисової, цим графіком для кожного пенсіонера визначена індивідуальна дата щомісячної виплати пенсії в 2009 році, а виплати рівномірно розподілені впродовж місяця.

"Насамперед виплата пенсій здійснюватиметься інвалідам війни, учасникам бойових дій, членам сімей загиблих військовослужбовців, непрацюючим інвалідам і одержувачам пенсії у зв`язку з втратою годувальника. Останніми одержують пенсії працюючі пенсіонери", - сказала Денисова.

Як пояснили в Міністерстві праці, раніше основне навантаження з виплат пенсій припадало на першу декаду місяця, тому вирішено рівномірно розподілити навантаження на листонош і банки, які проводять виплати.

Денисова відзначила, що на сьогодні немає проблем з надходженнями до Пенсійного фонду, попри те, що перша декада січня - це здебільшого святкові й вихідні дні.

Крім того, за її словами, в державному бюджеті передбачено покриття тимчасових касових розривів, які виникають при виплаті пенсій.

"Виплата пенсій здійснюється з 4 до 25 числа кожного місяця, і станом на 15 січня 2009 року пенсію вже одержали 68,3% пенсіонерів", - наголосила Денисова.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!