Партія регіонів попереджає МВФ, що прийде і все переробить

Неділя, 7 грудня 2008, 15:24

Народний депутат Микола Азаров (Партія регіонів) виступає проти другого траншу кредиту Міжнародного валютного фонду на умовах, закріплених у Меморандумі про економічну і фінансову політику.

Про це він заявив у суботу журналістам, з посиланням на агентство УНІАН, пише видання Українська правда.

За його словами, МВФ веде переговори з Партією регіонів, як з потенційними представниками влади.

"Ми їх (представників МВФ) попереджаємо, що якщо ми прийдемо до влади, то ми змінимо ці умови (умови кредиту від МВФ, закріплені в Меморандумі). Нам надано тільки перший транш, 4,5 млрд. дол., який ми бездарно вже розтратили. Ви хочете, щоб ми взяли на себе відповідальність за це, якщо прийдемо до влади - ніколи не братимемо такої відповідальності", - сказав Азаров.

Він стверджує, що "наступний транш нам дадуть тільки тоді і тільки за тих умов, якщо виконані маяки, цифрові параметри, закладені в Меморандумі. А це означає - відпустити курс, заморозити всі соціальні витрати, обмежити кредитування економіки тощо. Ми їм кажемо, що на таких умовах ми не братимемо другий транш".

Азаров також зазначив, що Партія регіонів у разі приходу до влади збереже валютний резерв, і на базі валютного резерву і валютних надходжень з експорту забезпечить стабільність гривні.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!