Для Ющенка ситуація з курсом близька до нормальної

Вівторок, 16 грудня 2008, 15:00
 

Президент Віктор Ющенко вважає, що курсова ситуація в Україні близька до нормалізації.

Як передає агентство "УНІАН", про це він заявив у вівторок на нараді з головами місцевих державних адміністрацій з питань подолання заборгованості з виплати зарплат і критичного стану виконання загальнонаціональних цільових програм.

Ющенко зазначив, що курсова ситуація в Україні адекватна існуючим викликам.

За його словами, перед НБУ, який працює в умовах відпливу депозитних резервів, "непросте завдання" - забезпечити платоспроможність банківської системи.

"На сьогодні важливо відзначити, що в банківській системі немає установ, які б сьогодні не проводили проплат за клієнтськими дорученнями. Нам цю ситуацію треба зберегти... Я переконаний, що процеси, які почалися з високої інфляції, незбалансованого бюджету, потім до цього долучилися зовнішні чинники, звичайно, сформували на ринку значну проблему в довірі до гривні, до банківських установ. Але, незважаючи на це, я сказав би, що сьогодні ситуація близька до нормалізації", - сказав президент.

При цьому він зазначив, що сьогодні ситуація з девальвацією гривні не відповідає ринковим принципам і виникла під впливом психологічного чинника.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!