Секретаріат пропонує Тимошенко внести зміни до Бюджету-2009

Понеділок, 3 листопада 2008, 19:08

Президент Віктор Ющенко вважає за необхідне внесення змін до законопроекту "Про державний бюджет на 2009 рік", поданого урядом до Верховної Ради.

Про це заявив представник президента у Кабінеті Міністрів Олександр Шлапак, з посиланням на прес-службу президента пише  видання "Українська правда".

Він зазначив, що президент стурбований невиконанням урядом відповідного рішення РНБОУ.

"Адже усім зрозуміло, що той варіант, який подавався до кризи, не може бути зараз прийнятим до уваги", - сказав Шлапак.

Зокрема, за його словами, у цей кризовий період уряду було б потрібно звернути увагу на суттєві обмеження в бюджеті адміністративних видатків.

Також слід звернути увагу на концентрацію ресурсів у Стабілізаційному фонді "з тим, щоб можна було використати ці ресурси для розвитку тих галузей, які найбільше потерпають сьогодні від фінансової кризи".

За словами Шлапака, президент переконаний, що уряду необхідно ще раз переглянути головні інструменти економічної політики, в тому числі податкову, імпортно-експортну політику.

Також, як наголосив представник президента, Віктор Ющенко наполягає, щоб у рамках підготовки проекту держбюджету уряд провів консультації з представниками головних галузей, які найбільше потерпають від кризи - металургійної, машинобудівної, будівельної, агропромислової.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!