Автолізинг в Україні став популярніше на 30%

Понеділок, 24 листопада 2008, 16:39
 

Обсяг лізингових послуг на придбання автотранспорту, з урахуванням зростання попиту на ці послуги в умовах різкого скорочення автокредитування, за підсумками 2008 року може зрости на 30% у порівнянні з показниками 2007 року.

Про це повідомляє прес-служба VAB Group з посиланням на генерального директора "VAB Лізинг" Людмилу Золотарьову.

"Переформування попиту на послуги лізингових компаній почало відбуватися із середини літа і підсилилося у вересні-жовтні, компанії вирішили переходити на більш ліквідні об'єкти. З іншого боку, намітилося зростання придбання легкових автомобілів у лізинг приватними особами, що пов'язано з обмеженнями кредитування банками, зростом поінформованості про лізинг і доступність його в автосалонах", - відзначила Золотарьова на брифінгу в понеділок.

До того ж, додала вона, автодилери стали лояльніше відноситися до лізингових компаній, розуміючи, що це також канал продажів, здатний частково перекрити втрати від зменшення кредитування банками, повідомляє агентство "Інтерфакс Україна".

Учасники брифінгу зійшлися в думці, що попит на лізингові послуги при придбанні автотранспорту буде збільшуватися.

Відповідно до прес-релізу, за останній рік фахівці відзначають високу динаміку зростання придбання в лізинг легкового і комерційного автотранспорту як юридичними, так і фізичними особами.

Зокрема, у порівнянні з 2007 роком цього року лізинг автотранспорту в середньому по Україні виріс удвічі. Передумовою зростання стало не тільки активне просування лізингу операторами ринку, але і розуміння клієнтами переваг цієї послуги.

На думку експертів, ринок лізингу в нинішній фінансовій ситуації буде змінюватися, і компанії будуть переглядати умови надання послуг, вибираючи більш вигідні пропозиції.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!