Турчинов доручив знизити вдвічі ціни на проїзд у транспорті

Вівторок, 18 листопада 2008, 10:50
 

Перший віце-прем'єр Олександр Турчинов доручив зменшити вдвічі  вартість проїзду у міському пасажирському транспорті в Києві.

Про це він заявив під час наради робочої групи, яка вивчала обґрунтованість підвищення вартості проїзду в Києві, повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

Члени групи доповіли Турчинову про "відверту протидію Київської міської державної адміністрації та підпорядкованих їй структур в отриманні об'єктивної інформації".

Але вже проаналізовані дані свідчать про необґрунтованість підвищення тарифів на транспорт та наявність можливості їх зниження принаймні вдвічі, вважають у робочій групі.

Так, зокрема, в 2,5 рази завищена рентабельність транспортних підприємств, величина пасажиропотоку занижена, приховуються реальні доходи від рекламної та орендної діяльності, завищена амортизація, відбулось безпідставне віднесення на собівартість капітальних витрат тощо.

Отримані під час перевірок дані свідчать, що вартість проїзду в метрополітені не може перевищувати однієї гривні, а у наземному транспорті ‑ вісімдесяти копійок.

Турчинов доручив Київській міськадміністрації привести тарифи до обґрунтованого рівня, тобто зменшити принаймні вдвічі та зобов'язав припинити заважати діяльності робочої групи.

Також перший віце-прем'єр-міністр доручив Державній податковій адміністрації перевірити діяльність підприємств "Київпастранс" та "Київський метрополітен" з метою ліквідації джерел тіньових доходів, виявлення реальних обсягів приховуваних надходжень та недопущення ухиляння від сплати податків.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!