Власники підприємств не можуть відповідати за кризу в металургії

П'ятниця, 14 листопада 2008, 08:41
 

На власниках металургійних підприємств України сьогодні не лежить і не може лежати відповідальність за нинішню кризу в галузі.

Так вважає голова Донецької обласної державної адміністрації Володимир Логвиненко, про це він сказав після прес-конференції, повідомляє агентство "Уніан".

"Річ у тому, що якби це була проблема одного або кількох підприємств на загальному фоні благополуччя, це була б відповідальність власників", тоді можна було б говорити про недостатньо кваліфіковану роботу менеджменту підприємства, підкреслив губернатор.

"А що стосується питань, пов`язаних із сьогоднішньою ситуацією, то ми знаходимося в єдиному фінансово-економічному полі складності, - сказав Логвиненко. - І кожна країна має свій запас міцності, і кожен суб`єкт господарської діяльності тієї або іншої країни теж має свій запас міцності".

За його словами, від цього запасу міцності "і залежатиме, наскільки болісно або безболісно, з меншими втратами буде знайдений вихід з кризової ситуації". "Відповідальності власників немає, її й бути не може", - зазначив Логвиненко.

Характеризуючи сьогоднішній стан металургії регіону, губернатор повідомив, що "з 21 доменної печі працюють тільки 10, середньодобове виробництво чавуну складає 13 тис. тонн, тоді як в середньому ми виходили і стійко працювали на 45 тис. тонн на добу".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!