Семенюк повідбирає непрацюючі підприємства

Четвер, 2 жовтня 2008, 13:59

Голова Фонду державного майна Валентина Семенюк-Самсоненко виступає за реприватизацію непрацюючих підприємств, які було приватизовано під час ваучерної приватизації й без певних інвестиційних зобов'язань, повідомляє агенство "Українські Новини".

З її слів, ФДМУ проаналізував стан приватизованих підприємств, статутний фонд яких становить не менше 100 млн. гривень, і дійшов висновку, що лише 53% з них сьогодні працює.

"47% підприємств лежать. Якщо ми хочемо навести порядок, то потрібно прийняти закон про реприватизацію...але тільки на підставі закону робити щось: або шукати нового власника, або держава повинна піднімати" - зазначила Семенюк-Самсоненко.

При цьому вона вважає, що ліберальні політики, які перебувають зараз при владі, не зважаться на настільки кардинальний крок, як прийняття закону про реприватизацію.

"Зараз при владі ліберали, вони ніколи не приймуть такого закону, але я виступаю за закон, що міг би бути сьогодні реалізований" - відзначила голова ФДМ.

Як повідомляло агентство, у січні депутат Верховної Ради від Блоку Юлії Тимошенко, член спеціальної комісії із приватизації Валерій Писаренко прогнозує, що нове керівництво ФДМУ не буде піднімати питання про реприватизацію.

Раніше лідер Партії регіонів Віктор Янукович застеріг Кабінет Міністрів Юлії Тимошенко від кроків з реприватизації, які відлякають інвесторів.Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!