Прогнозувати ситуацію на фондовому ринку стає важко

Четвер, 4 вересня 2008, 18:41

За результатами торгів у четвер, 4 вересня, індекс ПФТС знизився на 0,75%, опустившись до 518,86 пункту.

За всіма цінними паперами, включаючи корпоративні облігації й ОВДЗ, було укладено 191 угоду, повідомляє "FundMarket".

Обсяг торгів склав 139 млн. грн., зменшившись удвічі в порівнянні із учорашнім закриттям.

У той же час, UAI-50 (Український Зважений Індекс - FundMarket) зафіксував більш помірне зниження у 0,50%, опустившись до 51,94 пункту.

Коментуючи перспективи ринку у найближчому майбутньому, керівник відділу торговельних операцій компанії "Тайгер Інвест" Роман Вареник заявив, що "за поточної ситуації важко чітко спрогнозувати рух ринку в Україні - занадто багато внутрішніх і зовнішніх факторів визначають динаміку розвитку. Я схиляюся до повільного просідання ринку".

Брокер ІК Concorde Capital Анастасія Назаренко, також обережна у своїх судженнях. Вона пояснила, що "прогнозувати наступ розвороту тренда досить складно. Із часів 2004 року політичні події мають короткостроковий вплив на ринок акцій. Набагато більше значення має кон'юнктура глобальних площадок".

У четвер за акціями компаній першого рівня лістингу було зафіксоване зниження котирувань: ВАТ "Укрнефть" (- 1,48%), АК "Банк соціального розвитку "Укрсоцбанк" (- 1,05%), ВАТ "Мотор Січ" (- 1,37%), ВАТ "Донбасенерго" (- 1,41%).

Виключенням  стали акції ВАТ "Дніпроенерго" (+ 0,34%).

Найбільше зниження на цей день показала трубна промисловість, зафіксувавши результат у 1,48%. Протиставити цьому можна хіба що фінансовий сектор, індекс якого виріс на 1,30%.

Тим часом лідерство на ПФТС за обсягами залишилося у ВАТ "Алчевський металургійний комбінат" - 1,4 млн. грн.

Загальний попит склав 147,39 млн. грн., додавши 1,66%.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua