Росія подумає, як захиститися від України

Понеділок, 22 вересня 2008, 17:20

Мінекономрозвитку РФ протягом 2 тижнів проведе консультації з Україною щодо узгодження заходів, які захищатимуть російський ринок від можливих негативних наслідків приєднання Києва до Світової організації торгівлі.

Про це заявив директор департаменту торгівельних переговорів Міністерства Максим Медвєдков на брифінгу в понеділок, повідомляє "Інтерфакс Україна".

"На даний час завершуємо аналіз умов, на яких Україна приєдналася до СОТ. За багатьма позиціями, у нас різні тарифи", - зазначив він.

За словами Медвєдкова, у найближчий тиждень-два пройдуть консультації з українськими колегами для обговорення проблем у взаємній торгівлі.

Зокрема, він не виключив, що будуть обговорювати питання про "вилучення" цукру з двосторонньої угоди з Україною про режим вільної торгівлі.

У цілому Росія протягом найближчого місяця планує провести переговори приблизно з п'ятьма країнами з перегляду угод, укладених у рамках переговорного процесу з приєднання до СОТ, повідомив Медведков.

"Найближчим часом проведемо консультації з нашими партнерами щодо цих угод, яких небагато, близько 8-10, і які є важкими для низки наших галузей", - сказав він.

За його словами, йдеться про переговори з не більш ніж п'ятьма країнами, у тому числі з США. Зокрема він повідомив, що до США вже були спрямовані пропозиції про зниження квоти для США з імпорту м'яса птахів в РФ.

При цьому він підкреслив, що йдеться, звісно не про перегляд усіх угод, а тільки про ті, які завдають шкоди російській економіці.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua