Канал чесних новин злякався правди про «Дніпрообленерго»

П'ятниця, 12 вересня 2008, 18:51
Як стало відомо ЕП від інформованих джерел, програма журналістських розслідувань «РЕЗОНАНС», яка анонсована в ефір 10 вересня увечері, мала на меті показати історію конфлікту навколо «Дніпрообленерго» та представити всі точки зору на те, що відбувається на стратегічному підприємстві. Зокрема у програмі мали показати кадри силового захоплення підприємства у липні цього ороку та те, як насправді відбувалися сфальсифіковані збори акціонерів 30 квітня. Глядачам також мали показати нові сенсаційні факти про те що наразі відбувається у «Дніпрообленерго», а саме - темні історії про деяких керівників компанії.

Представники «5 каналу» офіційно ситуацію не коментують, але «не для камери» зізналися, що після виходу анонсів вони отримали безліч дзвінків від впливових посадовців із настирливим проханням зняти програму з ефіру. Каналу також загрожували судовими позовами і нарешті домоглися свого - програма «РЕЗОНАНС» ефіру так і не побачила.

Чому «канал чесних новин» так і не наважився дати в ефір незалежну точку зору щодо подій на «Дніпрообленерго» так і не зрозуміло. Раніше відсторонена дирекція публічно заявляла, що насправді чиновники, які керують енергетикою України не відстоюють державницьких інтересів та керовані групою Приват.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua