Вінський обіцяє восени відвоювати у Ради 24 мільярди

Вівторок, 5 серпня 2008, 14:26

Міністр транспорту і зв'язку Йосип Вінський називає "великою помилкою" відмову Верховної Ради підтримати залучення 24 млрд. грн. кредитних ресурсів для Державної служби автомобільних доріг.

За словами Вінського, питання залучення цих коштів буде розглядатися ще у вересні поточного року.

"Це питання є в законопроекті "Про Державний бюджет"... Тому у вересні ми, безумовно, повернемося до цього питання", - зазначив він, повідомляє агентство "Лігабізнесінформ".

За його даними, збитки дорожнього господарства від стихії в Західній Україні досягли 2,5 млрд. грн., що складає близько 30% спеціального фонду служби.

За словами Міністра, на сьогодні проїзд по дорогах у Вінницькій області відновлений повністю.

У Чернівецькій області, де ушкоджено 365 км і зруйновано 50 км доріг, забезпечено проїзд по 343,5 км доріг. В Івано-Франківській області (зруйновано 74 км і ушкоджено 561 км доріг) забезпечено проїзд по 401 км доріг.

У цілому забезпечено проїзд, за словами Вінського, по 1 тис. 48 км доріг: в Івано-Франківській області - 401 км, Львівській - 14,1 км, Чернівецькій - 343,14 км, Закарпатській - 36,1 км, Тернопільській - 224,2 км, Вінницькій - 30 км.

Як відомо, депутати відмовилися виділити "Укравтодору" 24 млрд. грн. кредитних коштів, називаючи таку пропозицію уряду спробою "протягти" корупційну схему.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!