Тимошенко стурбована підвищенням цін на будматеріали в постраждалих регіонах

Понеділок, 4 серпня 2008, 11:03

Кабінет Міністрів доручив Міністерству юстиції розглянути можливість конфіскації товарів і будівельних матеріалів у тих компаній, які їх продають у постраждалих регіонах за підвищеною ціною, а Генеральній прокуратурі - притягнути винних до кримінальної відповідальності.

Про це заявила Прем'єр-міністр на позачерговому засіданні уряду у суботу в Києві, повідомляє агентство "Інтерфакс Україна".

"Зараз у регіонах почали спонтанно підвищувати ціни на будівельні матеріали й на всі товари першої необхідності, у тому числі, на продукти харчування. Треба виявити усі компанії, які сьогодні почали абсолютно незрозумілу цінову політику", - сказала Тимошенко.

Крім того, Тимошенко вимагає від Міністерства внутрішніх справ, Генеральної прокуратури вказувати назви компаній, які намагаються спекулювати на своїх товарах і послугах у постраждалих регіонах.

Прем'єр-міністр також підтримала пропозицію першого віце-прем'єра Олександра Турчинова проаналізувати правову базу "на предмет конфіскації товарів, за якими порушено справи щодо спекуляції і які потрібні для відбудовних робіт".

Турчинов відзначив, що уряд повинен дати таке доручення Міністерству юстиції з огляду на те, що постраждалі регіони оголошені зоною надзвичайної ситуації.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!