Європейський бізнес дав рекомендації Україні та ЄС

Середа, 27 серпня 2008, 11:16

Перед початком переговорів про створення зони вільної торгівлі між Україною і Євросоюзом Європейська бізнес-асоціація передала українському Кабінету Міністрів та Європейській комісії меморандум.

У ньому наголошується на необхідності досягнення режиму вільного обігу товарів, послуг, людей та руху капіталу, повідомляє "Українська правда".

За словами віце-прем'єра Григорія Немирі, якому Європейська бізнес-асоціація передала свій меморандум, угода про створення зони вільної торгівлі України з Євросоюзом має лягти в основу нової посиленої угоди між Україною та ЄС.

В меморандумі передбачена лібералізація торгівлі різноманітними товарами, а також фінансовими, транспортними й телекомунікаційними послугами, заходи з поліпшення інвестиційного клімату та забезпечення недискримінаційних умов для засновницької діяльності.

Наголос зроблений на захисті прав інтелектуальної власності, відкритості державного ринку закупівель та створенні дієвого механізму співпраці та координації в галузі забезпечення конкуренції.

Окремим розділом інвестори, які входять до Європейської бізнес-асоціації, виписали параметри прозорої та дієвої системи експортно-імпортного податку на додану вартість.

Її в документі названо "критично важливою для гарантування безпеки інвестицій та вирівнювання конкурентних можливостей імпортерів та національних виробників".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!