Ціна на нафту підвищується через шторм

Вівторок, 26 серпня 2008, 10:27

Ціна на нафту підвищується через загрозу тропічного шторму в Мексиканській затоці.

Про це повідомляє агентство "Інтерфакс Україна" з посиланням на агентство Bloomberg.

Ціна ф'ючерсного контракту на нафту марки WTI на жовтень в електронній системі Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) у вівторок зранку підвищилася на 0,24 дол. відносно рівня закриття торгів 25 серпня й становить 115,35 дол. за барель.

Ціна жовтневого контракту на WTI в понеділок підвищилася на 0,52 дол. - до 115,11 дол. за барель.

Національний центр спостереження за ураганами США в понеділок попередив про формування нового тропічного шторму "Густав" близько Порт-О-Пренса (Гаїті). До суботи шторм може досягти Мексиканської затоки, де зосереджені нафтовидобувні платформи.

На частку Мексиканської затоки припадає близько 30% видобутку нафти в США. Основні родовища й об'єкти інфраструктури розташовуються уздовж північного узбережжя, між штатами Техас і Флорида. Урагани в Атлантиці тривають з червня до листопада.

Котирування жовтневого ф'ючерса на російську нафту марки Rebco в електронній системі CME Globex (NYMEX) 25 серпня знизилося на 0,03 дол. і становило 109,76 дол. за барель.

На лондонській біржі ICE Futures ціна ф'ючерсів на жовтень на нафту Brent підвищилася на 0,11 дол. - до 114,03 дол. за барель.

Ціна спотових контрактів на російську нафту Urals (c.i.f. порти Середземномор'я) в понеділок склала 110,12 дол. за барель, що на 0,04 дол. вище за ціну spot попереднього дня.

Експортна нафта з Росії з поставкою до портів Західної Європи (Urals c.i.f. С.-З. Європа) коштувала 109,31 дол. за барель (+0,04 дол.), Siberian Light (c.i.f. С.-З. Європа) - 113,49 дол. за барель (+0,04 дол.).

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!