Втрати "Укрзалізниці" від розкрадання вантажів збільшились на 6,4%

Четвер, 14 серпня 2008, 17:49

Державна адміністрація залізничного транспорту України ("Укрзалізниця") у січні-липні 2008 року змушена була виплатити 3,52 млн. грн. власникам і одержувачам вантажів за їхню пропажу у результаті розкрадання, що на 6,4% більше, ніж за аналогічний період 2007 року.

Як повідомили агентству "Інтерфакс Україна" у прес-службі  "Укрзалізниці" у четвер, найбільші суми були виплачені за розкрадання чорних металів - 2,51 млн. грн., вугілля й коксу - 673 тис. грн.

Відповідно до прес-релізу, найбільші обсяги розкрадання вантажів зафіксовані у Кіровоградській, Дніпропетровській, Запорізькій, Донецькій областях.

"Будуть підготовлені звертання до прем'єр-міністра Юлії Тимошенко й до комітету Верховної Ради України з питань транспорту й зв'язку про те, які зміни в чинне законодавство України потрібно внести для підвищення відповідальності за крадіжку на залізницях. Такі справи повинні розглядатися як несанкціоноване втручання у функціонування залізничного транспорту, що створює реальну загрозу для безпеки руху, життя пасажирів і працівників залізничного транспорту", - цитує прес-служба заступника гендиректора "Укрзалізниці" Віктора Чорного.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!