Виявлені спроби фальсифікації збитків від повені

Вівторок, 12 серпня 2008, 09:47

Співробітники Управління боротьби з економічною злочинністю МВС в Івано-Франківській області виявили спроби незаконного відшкодування збитків від стихії.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на центр громадських зв'язків УМВС в Івано-Франківській області.

За їхньою інформацією, в одному з районів співробітники правоохоронних органів перевірили вірогідність даних, представлених до райдержадміністрації на відшкодування збитків від стихії однією із сільськогосподарських фірм.

Після перевірки засіяних площ міліція встановила, що на одній ділянці стихія знищила 35% посівів, на другій - 60%. Таким чином, фактичний розмір відшкодування збитків повинен складати 245 тис. грн., а не 600 тис. грн., як заявила фірма.

У цьому ж районі співробітники міліції і фахівці дорожніх служб провели перевірку вірогідності заявлених збитків і законності складання актів на відновлення ушкоджених доріг місцевого значення.

Було встановлено, що в даних населених пунктах дороги зовсім не ушкоджені, а це значить, що виділення 650 тис. грн. на покриття зазначених збитків було б незаконним.

У той же час голова Тернопільської облдержадміністрації Юрій Чижмар заявив, що в Тернопільську область на відновлення доріг і дамб, зруйнованих стихією, з резервного фонду Кабінету міністрів кошти не надходили.

На прес-конференції у понеділок він повідомив, що в багатьох місцях області після повені вже розпочали відновлення доріг і дамб.

"Ми змушені піти на такий крок, фінансуючи ці роботи авансом, щоб діти могли з 1 вересня нормально добиратися на навчання до школи, і запобігти новим підтопленням", - пояснив губернатор.

"Але з резервного фонду Кабінету міністрів на ці роботи не надійшло ані копійки. Сподіваємося, що згодом Кабінет міністрів компенсує витрачені кошти", - наголосив він.

Глава облдержадміністрації також додав, що буде уточнюватися позиція громадян, будинки яких були ушкоджені, чи хочуть вони взяти компенсаційні кошти на ремонт свого житла або погодяться на будівництво нового.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!