Україна стала більш сприятливою для ведення бізнесу

Четвер, 10 липня 2008, 12:11

Журнал Forbes підвищив рейтинг України серед країн, найбільш сприятливих для ведення бізнесу.

В порівнянні з минулим роком Україна піднялася в ньому на 24 позиції, повідомляє видання "Дело".

Сприятливими для ведення бізнесу, за оцінкою Forbes, є Данія, Ірландія й Фінляндія. Вони відтіснили з перших позицій минулорічних лідерів рейтингу - США, Канаду і Японію. Штати через фінансову кризу зайняли лише 4 місце. Канада опустилася на 7 позицію, а Японія й зовсім скотилася на 24 місце.

Україна, навпаки, показала позитивну динаміку. Цього року вона зайняла 75 місце в списку Forbes - саме між Арабськими Еміратами і Єгиптом. При тому що ще торік експерти відводили нам місце в самому кінці першої сотні.

Експерти пояснюють зростання привабливості України  кількома складовими. Багато хто вважає, що вирішальним фактором при оцінці Forbes став вступ нашої країни до Світової організації торгівлі.

Опитані виданням економісти також вважають, що інвестиційний імідж України може покращитися ще більше. Це відбудеться в тому випадку, якщо наша країна доведе свою здатність провести футбольний чемпіонат Євро-2012.

Росія, як і Україна, піднялася в рейтингу. Вона опинилася на 86 місці, між Кенією й Нігерією. При тому, що торік країна задовольнялася 103 позицією. А от білоруських сусідів Forbes взагалі не включив до рейтингу.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua