Єхануров каже, що інфляція вже з'їла мільярд, який йому обіцяли

Середа, 9 квітня 2008, 18:41

Міністр оборони Юрій Єхануров заявляє, що цьогорічний рівень фінансування української армії фактично залишається на рівні минулого року.

Як передає УНІАН, про це він сказав українським журналістам під час свого візиту до Польщі.

На запитання, чи буде збільшено фінансування української армії в бюджеті цього року, Єхануров сказав: "Обіцяють, що будуть (зміни до Бюджету-2008 - ред.)".

При цьому він додав, що ці зміни передбачають збільшення фінансування менше, ніж на мільярд гривень. За словами міністра, згадані кошти планують спрямувати на поліпшення харчування військовослужбовців та на інші потреби.

Він також додав, що це рішення має бути ухвалене Верховною Радою.

Разом із тим, за словами міністра, фактично на сьогодні інфляція вже знищила той мільярд гривень, який було додано порівняно з минулим роком, тобто "поки що йдеться про фінансування на рівні минулого року".

Міністр зазначив, що хотів би, щоб усе-таки ситуація стабілізувалася. Він нагадав, що, відповідно до рішення президента, Міністерство оборони закликало уряд збільшити фінансування армії цього року на 7,5 млрд грн.

Однак Міністерство фінансів заявило, що виділені поки що 900 млн грн є першим кроком.

Як відомо, у Держбюджеті на 2008 рік для Міноборони передбачено 9,422 млрд грн.

4 березня президент Віктор Ющенко підписав указ про заходи щодо забезпечення розвитку ЗСУ, яким передбачено збільшити у Держбюджеті додаткові видатки Міністерству оборони в обсязі 7,5 млрд грн.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!