До Євро-2012 запустять швидкісні потяги

Середа, 9 квітня 2008, 09:49

"Укрзалізниця" вважає пріоритетним завданням запровадити на окремих напрямках швидкісний рух пасажирських поїздів до 200 км/год при підготовці до Євро-2012.

Про такі затверджені основні напрямки підготовки залізничного транспорту України до перевезень у період проведення в Україні Чемпіонату Європи з футболу 2012 року повідомляє прес-служба уряду.

Швидкісним рухом планується з'єднати Київ із тими містами, де відбуватимуться футбольні матчі. Спочатку передбачено обладнати швидкісні напрямки Київ-Полтава, Київ-Донецьк і Київ-Дніпропетровськ.

Після чого буде організований швидкісний напрямок до Львова, Одеси та Харкова. Для реалізації проекту з основних напрямків передбачено розділення пасажирського та вантажного руху.

Для впровадження швидкісного руху придбають спеціальний пасажирський рухомий склад - поїзди з примусовим нахилом кузова.

Ще одним напрямком підготовки до проведення Євро-2012 є розділення пасажиропотоку дальнього та приміського сполучення на вокзалах у всіх містах, де відбудуться матчі Чемпіонату з футболу.

Для цього будуть збудовані приміські вокзали у Львові, Дніпропетровську та Донецьку. У місті Києві завершать будівництво залізничного вокзалу ст. Дарниця та будівництво залізнично-автомобільного мостового переходу через р. Дніпро.

Також, для поліпшення обслуговування пасажирів залізниці України, планують упровадити систему бронювання та продажу залізничних квитків через інтернет.

УП

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!