Комісар Ферреро-Вальднер хоче дати Україні більше грошей

Четвер, 3 квітня 2008, 17:01

Комісар Європейського Союзу з питань зовнішніх відносин і європейської політики добросусідства Беніта Ферреро-Вальднер ініціює збільшення фінансування програм сусідства ЄС і України в 2008 році.

Про це вона сказала журналістам у Брюсселі (Бельгія), представляючи звіт про здійснення європейської політики сусідства в 2007 році, повідомляють Українські Новини.

"Я збираюся запропонувати, говорю вам щиро, збільшити фінансування в 2008 для Молдови, Марокко й України", - сказала вона.

Зі слів Ферреро-Вальднер, Єврокомісія розгляне цю її пропозицію на наступному тижні. Під час доповіді вона вказала на істотний прогрес у реформах в Україні й у програмах партнерства з Україною.

"Ми зауважуємо прогрес, і ми говоримо - більше за більше", - сказала вона.

З її слів, необхідне фінансування може бути спрямоване на реформу судової системи, боротьбу з корупцією й поліпшення бізнес-клімату в країні.

"Сьогодні ми дивимося разом, куди можна витратити ці гроші, - ми працюємо з Україною, і працюємо успішно, у багатьох напрямках", - сказала єврокомісар.

Вона зазначила, що це важливий політичний сигнал для країн, яким ЄС планує збільшити фінансування програм партнерства.

З-поміж успіхів України в 2007 році вона назвала завершення переговорів про вступ до Світової організації торгівлі, переговори з ЄС про нову посилену угоду й початок переговорів про створення зони вільної торгівлі.

У лютому Ферреро-Вальднер заявила, що задоволена перебігом переговорів між Україною і ЄС про укладення нової посиленої угоди.

Українські Новини

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!